Hubení štěnic - Štěnice s.r.o.
MENU

Zbavte se štěnic rychle a spolehlivě bez nutnosti likvidace nábytku. Garantuji rychlý příjezd, profesionální přístup, psychickou podporu a hlavně klidný nerušený spánek.

100% DISKRÉTNOST!

Ke klientům jezdím diskrétně, nepolepeným vozem. Nástroje na hubení štěnic nosím v uzavřené tašce. Pouze vy znáte důvod mé návštěvy. Pro více informací volejte:

TELEFON
601 100 141
JAK SE ŠTĚNICE ŠÍŘÍ

Pomalu to už vypadalo, že štěnice z rozvinutého světa vymizeli. Poslední dobou je však štěnic plno nejen v Americe, ale i v celé Evropě, Českou republiku nevyjímaje.
Asi hlavní příčinou opětovného rozšíření štěnic je zvýšená migrace obyvatelstva, způsobená turistikou a cestováním za prací.
Štěnice se vyskytují v hotelích, penzionech a ubytovacích zařízeních všech kategorií, stejně jako v bytech všech sociálních skupin.
Není tedy pravda, že výskyt štěnice souvisí s hygienou napadeného objektu. V podstatě se dá říci, že si můžeme štěnice přinést domů odkudkoliv. Z dovolené, služební cesty, z letadla, vlaku, tramvaje i taxíku. Štěnice vám může přinést třeba i nic netušící návštěva. Další možnost přenosu štěnice jsou bazary nábytku, antikvariáty a podobně.

ŠTĚNICE A HYGIENA

Nikoli špatnou hygienou, ale zavlečením vajíčka či brouka z místa na místo je způsobeno zamoření štěnicemi. Doměnka, že toto zamoření je způsobeno špatnou hygienou je velkým omylem. Štěnice nerozlišuje jednotlivý sociální status lidí ani čistotu jejich domova. Faktem je, že s jejich výskytem nemá čistota nic společného!!!!!!!!!!!!!! Štěnice se mohou vyskytnout v nejluxusnějších hotelech, multimilionářských vilách, stejně jako v chatrči bezdomovce. Případy zavlečení štěnic zahrnují pobyty v prostředí infiltrovaném štěnicí, návštěvy hosta, který brouka nevědomky přinese ssebou. Z toho plyne, že zamoření štěnicemi může postihnout kohokoliv, kdekoliv a nehledě na sociální status a míru osobní hygieny.

HUBENÍ ŠTĚNIC
DEZINSEKCE ŠTĚNIC
DERATIZACE ŠTĚNIC

Praha, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec, Benešov, Hradec Králové, Rakovník, Plzeň, Varnsdorf, Česká lípa, Příbram, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Ústí nad Labem, Beroun, Tábor.

TOPlist

Videa o štěnicích

Insect Killer