Deratizace

Deratizace hlodavců - Hubení myší a potkanů Praha a střední Čechy.

Profesionální deratizace rychle bezpečně a se zárukou! Praha a okolí.

Provádím: Prevenční ochranou deratizaci, prevenční proti případnému výskytu potkanů a myší. Deratizaci akutní v případě přemnožení potkanů, kteří ohrožují vaše zdraví. Hubení drobných hlodavců - (myší)

Komplexní deratizace bytů i celých domů. Pokládka jedových nástrah ve sklepích a dvorech. Zabezpečení před hlodavci v potravinách a skladech. Bezpečná likvidace uhynulých hlodavců i z těžko přístupných míst jako jsou půdy, odpadní šachty a podzemní nory. Dezinfekce kontaminovaných prostor po mrtvém hlodavci, nebo jejich výkalech, včetně následného parfemování.

Deratizace za použití mechanických pastí a odchytových klecí.

Mechanická deratizace hlodavců se provádí za pomoci sklopných pružinových pastí do, kterých je umístěna návnada. A při pokusu o sežrání této návnady je potkan usmrcen pružinovým mechanismem. Případně lze deratizaci provést za pomocí odchytové klece na potkany do které tento hlodavec vleze a díky ostrým hrotům z vnitřní strany klece v ní zůstane uvězněn. Tento způsob deratizace se nejčastěji používá v bytech.

Deratizace chemická za použití jedových nástrah.

K chemické deratizaci potkanů používám několik druhu nástrahových staniček v podobě plastových boxů, které jsou uzamykatelné a dostane se do nich pouze potkan. Tyto uzamykatelné deratizační staničky jsou naprosto bezpečné i v místech přístupných veřejnosti především proto, že se k jedům nemůžou dostat děti a ni vaši domácí mazlíčci.

Jak často je potřeba provádět deratizaci.

Deratizace hlodavců se případě prevence domů provádí 2x až 3 x do roka. V potravinářských provozech postačuje deratizace 4x až 6x do roka. V případě přemnožení potkanů se deratizace provádí dle potřeby dokud ubývají jedové nástrahy. Podle toho poznáme, že došlo k úspěšnému vyhubení hlodavců a můžeme bezpečně odstranit staré staničky i se zbytky jedových nástrah.

Potkan obecný.

Potkan je masožravec, který žije v temných vlhkých prostorách jako jsou, sklepy. Nejvíce se potkani vyskytují ve městech v blízkosti odpadních vod a popelnic restaurací, které jsou často zdrojem jeho obživy. Potkan je velmi dobrý lezec i plavec, dokáže po odpadním potrubí vlézt až do vašeho bytu, kde jeho přítomnost poznáte i podle okousaného záchodového prkýnka.

Jak vypadá potkan.

Potkan je masožravec, který žije v temných vlhkých prostorách jako jsou, sklepy. Nejvíce se potkani vyskytují ve městech v blízkosti odpadních vod a popelnic restaurací, které jsou často zdrojem jeho obživy. Potkan je velmi dobrý lezec i plavec, dokáže po odpadním potrubí vlézt až do vašeho bytu, kde jeho přítomnost poznáte i podle okousaného záchodového prkýnka.

Potkan hubení a nemoci.

Potkani přenáší choroby jako je salmonela, leptospiróza, mor, listerióza a spoustu dalších. Velmi rychle dokážou zničit slkadované zboží ať už okusem ,nebo výkaly které jsou velmi nebezpečné pro naše zdraví. Deratizace těchto hlodavců je více než nutnou součástí lidského života. Potkany ve městech sice nelze nikdy vyhubit všechny. Můžeme však eliminovat jejich počet tak, aby nezpůsobovaly škody na majetku a neohrožovaly naše zdraví.

Deratizace svépomocí.

Deratizaci svépomocí zásadně nedoporučuji. Potkani jsou známí tím, že pokud se cítí ohroženi dokáží na vás bez problémů zaútočit. Potkan snadno vyskočí do výše vaší hlavy a velmi nepříjemně vás může pokousat. Kousnutí potkana je velmi nebezpečné z důvodu přenosu velkého množství choroboplodných zárodků. A v neposlední řadě jedové nástrahy na hlodavce, které jsou volně dostupné, nejsou dostatečně účinné.

Deratizace hlodavců - dezinsekce štěnic.

 Tel: 601 100 141, PO-NE NON-STOP.

© Štěnice s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že používáme soubory cookies. OK