Hubení štěnic

Hubení štěnic - Praha, Mladá Boleslav, Kladno, Mělník, Příbram, Liberec.

Po dohodě celá ČR. 7 dní v týdnu NON-STOP

Každý byt ošetřuji stejně pečlivě jako svůj vlastní!

Zbavím vás štěnic i tam kde jiní neuspěli!

Profesionální hubení štěnic se zárukou!

Pokud se probouzíte se štípanci a nevíte od čeho? Nebo jste přímo štěnice doma objevily, nebojte se na mě obrátit. Ten samý den kdy mi zavoláte, k vám diskrétně přijedu v civilním voze a se zavřenou taškou. Byt důkladně prohlédnu a pokud se u vás tento krvežízniví hmyz nachází, tak vás ho hned zbavím.

Jak se zbavit štěnic?

Hubení štěnic je složitější proces. Nejúčinnější je kombinace mechanické likvidace, horké páry a insekticidního postřiku. Jen zřídka je nutné použít k hubení štěnic insekticidní dýmovnici (která je účinná pouze v kombinaci s postřikem). V případě kvalitní firmy se dýmování provádí přístrojem u kterého stačí pokoj uzavřít pouze na 40 minut místo na 24 hodin v případě dýmky. Po uplynutí této doby lze pokoj normálně používat.

Mechanická likvidace štěnic

Je zapotřebí najít všechny ložiska a co nejvíce jedinců pozabíjet, nebo odsát vysavačem. Štěnice se většinou zdržují na jednom místě, v případě vysokého zamoření je míst několik. Nejvíce se zdržuji na postelích, za obrazy, skříněmi,v nočních stolcích a podlahových lištách. Vysavačem se štěnice vyhubit nedají, ale zbavíte se tak aspoň části jejich populace.

Jak se Jak vyhubit štěnice párou?

Na všechna místa, kde by se mohli štěnice vyskytovat se aplikuje horká pára. Pára se musí aplikovat z bezprostřední blízkosti, aby se zabránilo co nejmenšímu úniku tepla. Postupovat se musí pomalu, čím delší expozice, tím větší šance, že pára vyhubí štěnice i jejich vajíčka, která jsou velmi odolná a rezistentní i proti postřikům.

Hubení štěnic postřikem

Postřik proti štěnicím se aplikuje na všechna možná místa jejich výskytu. Aby bylo hubení štěnic úspěšné, musí se vystříkat všechny možné záhyby, skuliny, nábytek - zejména postel a stěny okolo postelí. Postřiků je dnes na trhu větší množství, ale všechny fungují na stejném principu. Jsou ředitelné vodou - voda funguje jako nosič, zateče téměř všude. Po zaschnutí zanechá insekticid tenký povlak s delší dobou účinnosti a hubí štěnice kontaktně.

Insekticidní dýmovnice - hubení plynem

Někdy je potřeba k vyhubení štěnic použít dýmovnici. V takovém případě se musí opustit prostory na 24 hodin a odstranit vše živé (rybičky, hadi a křečci). Profesionální dýmovnice k likvidaci štěnic nejsou volně prodejné!!!! Mohou s nimi pracovat pouze pracovníci ddd firem, kteří jsou pro manipulaci s těmito dýmovnicemi školení. Neprofesionální dýmovnice štěnice nehubí, ale pouze rozhání!

Jak se připravit před zásahem na vyhubení štěnic?

Před samotným hubením štěnic není třeba provádět žádná určitá opatření. Jediné co musíme udělat před každým zásahem je sundat ložní prádlo z postele. Ložní prádlo poté musíme vyprat nejméně na 60 °C (raději na delší cyklus). Vysát veškeré plochy a před likvidací nechat sáček odborně ošetřit (i odtud se mohou štěnice znovu vrátit). Pro úspěšnou likvidaci štěnic je spolupráce zákazníka velmi důležitá.

Postřik proti štěnicím

Jak se aplikuje potřik proti štěnicím? Během zásahu je proveden postřik tekutou jíchou. Během dezinsekce štěnic může být zákazník přítomen v bytě. Používám látky, které jsou na štěnice velice účinné, avšak pro člověka, psa, kočku atd. naprosto neškodné. Přípravek nezanechává skvrny a po skončení celé akce ho lze smýt. Celá záležitost s hubením štěnic je sice velice nepříjemná, ale používané prostředky jsou při dodržení pokynů bezpečné pro lidi i domácí zvířata.

Dýmovaní strojem

Po aplikaci postřiku v celém bytě se všechny pokoje pomocí přístroje zakouří insekticidní mlhou. Tato metoda hubení štěnic (jak sem již výše psal) je jedinečná tím, že v bytě nezůstane žádné místo, kde se štěnice mohli schovat. A na rozdíl od klasické dýmovnice stačí byt uzavřít pouze na 40 minut. Po uplynutí tohoto času lze byt normálně a bez zápachu používat. Samozřejmě bez štěnic!!!

Jak se chovat po zásahu?

Po provedení zásahu je třeba v bytě i nadále spát. Pokud by některá štěnice přežila, musí být přítomností hostitele nucena vyhledávat potravu a přicházet tak do kontaktu s ošetřenou plochou. Ošetřené plochy se proto nesmějí stírat a aplikovat na ně chemické látky (např. čistící prostředky) či novou malbu apod. To je samozřejmě nepříjemné, ale tím, že někde postřik zmizí, dochází k nižší efektivitě zásahu. Po zásahu ode mě dostanete řádný protokol, který obsahuje vždy popis průběhu jakým bylo hubení štěnic (dezinsekce) provedeno, název použitého přípravku a jeho účinnou látku a veškeré potřebné informace.

Jak rychle se štěnice vyhubí?

Jako jediná firma v ČR hubím vajíčka štěnic(ne postřikem) z tohoto důvodu mám úspěšnost 97% likvidace štěnic jedním zásahem na což poskytuji záruku (vypočítáno z více než 10 tisíc ošetřených bytů). Je zcela normální, když budete po prvním zásahu ještě někdy poštípání, nebo zahlédnete živou štěnici. V případě odolnější populace chvíli trvá, než dojde k jejímu vyhubení. Pokud se nepodaří štěnice vyhubit na první zásah po cca 5-10 dnech se provádí 2. aplikace insekticidu (kterou v případě záruky nehradíte). Ve většině případech jsou 1-2 zásahy postačující.

Likvidace napadeného nábytku

Není nutné nic vyhazovat!!! Pokud se přeci jen rozhodnete zbavit některé z napadených věcí nevynášejte (nábytek, staré koberce apod.) z bytu k popelnici. (Při přenášení můžete štěnice roznést po celém domě.) Od popelnic budou štěnice cestovat k dalšímu hostiteli - možná zpět k vám. Je třeba vše nejprve ošetřit a počkat na souhlas pracovníka, provádějícího hubení štěnic, zda se již nábytek může vyhodit. Pokud je to možné utěsněte veškeré prostupy do sousedních bytů (jedná se zejména o stoupačky topení - silikonem).

Jak na hubení štěnic svépomocí?

Likvidace štěnic svépomocí je velmi náročná. Běžně dostupné prostředky na ně neúčinkují, pouze je rozhánějí po celém bytě často až k sousedům. Netrapte se neúčinnými prostředky. Nevyhazujte zbytečně peníze. Pokud se chcete opravdu štěnic zbavit, obraťte se na profesionála, který má přístup ke kvalitním prostředkům se kterými zaručeně štěnice vyhubí. Štěnice jsou velmi odolný hmyz, který dokáže přežívat i v radioaktivním prostředí.

Hubení štěnic - deratizace. Tel: 601 100 141, PO-NE NON-STOP.

© Štěnice s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že používáme soubory cookies. OK