Dezinsekce

Dezinsekce štěnic, Rusa domácího, mravenců, blech, vos a jiného hmyzu

Provádím profesionální dezinsekci štěnic, rusa domácího a dalšího škodlivého hmyzu. V bytech i celých domech, restauracích a hotelech všech kategorií. Praha a okolí.

Dezinsekce štěnice domácí

V posledních letech je u nás dezinsekce štěnic nejčastěji prováděnou službou. Díky velké migraci lidí se u nás tento nepříjemný hmyz natolik rozšířil, že sním má zkušenost každý sedmý byt v České Republice. Patří mezi nejobtížnější a nejodolnější hmyz u nás. Živí se lidskou krví a způsobuje svědivé nepříjemné štípance. Velmi rychle se množí a díky jejich nočním útokům se nevyspíte. Zbavit se jich vlastními silami je téměř nemožné. Dezinsekce štěnice domácí se musí provádět s maximální pečlivostí a profesionálními prostředky jenom tak lze docílit jejich likvidace a vašeho klidného spánku. Pokud v bytě štěnice objevíte nebo jen nabudete podezření na nic nečekejte a obraťte se na odborníka, který u vás dezinsekci provede odborně a tohoto nepříjemného parazita vás zbaví.

Šváb - (Rus domácí)

Šváb obecný se u nás vyskytuje jen velmi zřídka. Nejčastěji provádíme dezinsekci Rusa domácího, který se vyskytuje v restauracích, bytech a především na ubytovnách. Přítomnost tohoto hmyzu je nebezpečná především v podobě šíření alergenů, zápachu a choroboplodných zárodků, které po sobě všude zanechává. Dezinsekce švábovitého hmyzu se provádí za pomoci postřiků případně gelových nástrah, které se aplikují v místech jejich výskytu především v kuchyni, kde mají velký přísun potravy. V případě bytového domu ošetřujeme celou stoupačku aby se zabránilo napadení ostatních bytů. Dezinsekce Rusa domácího se provádí 2x v průběhu 8 týdnů přičemž úspěšnost zásahu sledujeme za pomocí lepících pastí.

Mravenci

Mravenců je mnoho druhů a patří mezi nejrozšířenější hmyz u nás. V bytech a domech se však nejčastěji vyskytují mravenci Farao, které poznáme podle toho, že jsou menší a zrzaví. Vyskytují se nejčastěji v teplých letních měsících a v zimě když začne topná sezona. Nevýhodou je, že díky svojí velikosti se k vám dostanou i sebemenší škvírou nejčastěji v kuchyni, nebo koupelně. Dezinsekce mravenců se provádí postřikem, nebo za pomoci gelových nástrah, které se vkládají do nástrahových staniček. Obě tyto metody jsou velmi účinné a vždy postačuje jeden dezinsekční zásah. Mravenci nejsou pro člověka nijak nebezpeční i přes to, že můžou roznášet choroboplodné zárodky. Nikdo je, ale nechce mít doma ve své kuchyni.

Blecha

Každý jistě zná větu. (To jsou blechy psí ty na člověka nejdou.) Opak je, ale pravdou. Tento krvechtiví hmyz dokáže člověka pěkně potrápit. Kousnutí od blechy není nic příjemného. Nejčastěji se vyskytují v bytech s domácími mazlíčky, ale donést si je můžete klidně i v čalouněném nábytku z bazaru. Dezinsekce blech provádím postřikem, nebo insekticidní mlhou vytvořenou strojem a vždy postačuje jeden zásah. Pokud se dezinsekce blech provádí v bytě s domácími mazlíčky je vždy nutné před samotným zásahem ošetřit samotná zvířata, pomocí pudru, šamponu, nebo obojků proti tomuto hmyzu, abychom měli jistotu, že si po provedeném zásahu nepřinesete další nechtěné nájemníky v kožichu svého miláčka.

Pisivka

Pisivky jsou méně známým druhem hmyzu. Vyskytují se převážně v kytkách a dřevinách. Domů si je v podstatě přinesete na všem. Pisivek je mnoho druhů mi se, ale zaměříme na Pisivku se kterou se v bytech setkáváme nejčastěji. Najít je můžete na zdech, tapetách i v květináčích je velká asi jeden milimetr, má průhledné tělo a přes záda dva proužky. Není nebezpečná. Ale některým jedincům způsobuje alergické reakce a v neposlední řadě taky ošklivé kousance, které svědí. Dezinsekce Pisivky se provádí postřikem a z pravidla postačuje jeden zásah.

Vosa

Vosa je sezoní hmyz pro člověka nebezpečný zejména pro alergiky pro které je bodnutí tímto hmyzem život ohrožující. Dezinsekce Vos se provádí v ochranném obleku aerosoly s okamžitým účinkem. Nejvhodnější doba je v ranních, nebo večerních hodinách, když je většina populace v hnízdě. Dezinsekci Vos provádím ve školkách, školách, rodinných domech, garážích, půdách, ale i hůře dostupných prostorách jako jsou ventilační šachty a potrubí.

Deratizace - dezinsekce štěnic. Tel: 601 100 141, PO-NE NON-STOP.

© Štěnice s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že používáme soubory cookies. OK