Hubení štěnic - Štěnice s.r.o.
MENU

Zbavte se štěnic rychle a spolehlivě bez nutnosti likvidace nábytku. Garantuji rychlý příjezd, profesionální přístup, psychickou podporu a hlavně klidný nerušený spánek.

100% DISKRÉTNOST!

Ke klientům jezdím diskrétně, nepolepeným vozem. Nástroje na hubení štěnic nosím v uzavřené tašce. Pouze vy znáte důvod mé návštěvy. Pro více informací volejte:

TELEFON
601 100 141
JAK SE ŠTĚNICE ŠÍŘÍ

Pomalu to už vypadalo, že štěnice z rozvinutého světa vymizeli. Poslední dobou je však štěnic plno nejen v Americe, ale i v celé Evropě, Českou republiku nevyjímaje.
Asi hlavní příčinou opětovného rozšíření štěnic je zvýšená migrace obyvatelstva, způsobená turistikou a cestováním za prací.
Štěnice se vyskytují v hotelích, penzionech a ubytovacích zařízeních všech kategorií, stejně jako v bytech všech sociálních skupin.
Není tedy pravda, že výskyt štěnice souvisí s hygienou napadeného objektu. V podstatě se dá říci, že si můžeme štěnice přinést domů odkudkoliv. Z dovolené, služební cesty, z letadla, vlaku, tramvaje i taxíku. Štěnice vám může přinést třeba i nic netušící návštěva. Další možnost přenosu štěnice jsou bazary nábytku, antikvariáty a podobně.

ŠTĚNICE A HYGIENA

Nikoli špatnou hygienou, ale zavlečením vajíčka či brouka z místa na místo je způsobeno zamoření štěnicemi. Doměnka, že toto zamoření je způsobeno špatnou hygienou je velkým omylem. Štěnice nerozlišuje jednotlivý sociální status lidí ani čistotu jejich domova. Faktem je, že s jejich výskytem nemá čistota nic společného!!!!!!!!!!!!!! Štěnice se mohou vyskytnout v nejluxusnějších hotelech, multimilionářských vilách, stejně jako v chatrči bezdomovce. Případy zavlečení štěnic zahrnují pobyty v prostředí infiltrovaném štěnicí, návštěvy hosta, který brouka nevědomky přinese ssebou. Z toho plyne, že zamoření štěnicemi může postihnout kohokoliv, kdekoliv a nehledě na sociální status a míru osobní hygieny.

HUBENÍ ŠTĚNIC
DEZINSEKCE ŠTĚNIC
DERATIZACE ŠTĚNIC

Praha, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec, Benešov, Hradec Králové, Rakovník, Plzeň, Varnsdorf, Česká lípa, Příbram, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Ústí nad Labem, Beroun, Tábor.

TOPlist

Štěnice a štípance - jak vypadá kousnutí od štěnice.

Jste poštípaní? Nemůžete klidně spát?
Proto jsem tu já,
dezinsektor váš nejlepší kamarád.

Jak poznat štípance od štěnic (kousance).

Poštípání od štěnic většinou poznáme podle neustále přibývajících kousanců, které bývají nejčastěji v řetízkové podobě, velmi svědí a dlouho mizí. Ale není to vždy pravidlem. Každý člověk je jiný a proto se i reakce po kousnutí štěnicí různě liší. Ve většině případů to nerozpozná ani kožní lékař. Proto jsem pro vás připravil fotogalerii, kde si aspoň některé druhy štípanců můžete prohlédnout.

stenice-doma stenice-doma stenice-doma

Jste poštípaní, ale žádného brouka jste nenašli?

Je zcela běžné, že někdy štěnice nemůžete najít. Štěnice domácí je světloplachý hmyz. Skrývá se v blízkosti svého hostitele v různých spárách a škvírách, kde není světlo a necítí se ohrožená. Pokud chcete mít opravdu jistotu, že se u vás jedná o kousnutí od štěnice, doporučuji zavolat odborníka. Za ty léta praxe už přeci jen vím kam se podívat a jaké stopy hledat, abych původ vašeho trápení odhalil. A v případě pozitivního nálezu štěnice vyhubím.

stenice-doma stenice-doma stenice-doma

Je pokousaný jenom jeden člen rodiny?

Je úplně normální pokud má kousance třeba jenom jeden člen rodiny. Může to být způsobeno více faktory. První je, že pouze 60% lidí má na kousnutí štěnic kožní projevy. Další důvod je, že děti a ženy mají slabší kůži a štěnice u nich cítí krev lépe, proto jsou většinou poštípaní jako první a pánové s ohledem na hrubší kůži odmítají uvěřit, že by mohli mít doma štěnice. Vyjímkou, ale nejsou ani případy kdy je s celé rodiny pokousaný pouze muž.

stenice-doma stenice-doma stenice-doma

Jak se zbavit kousanců od štěnic.

Zbavit se šípanců od štěnic znamená zbavit se štěnic. Pokud již doma tento hmyz máte, nelze nijak zabránit, aby se k vám dostaly a dál sály vaší krev. Jediná šance jak se vyhnout dalšímu utrpení je nechat tento krvežíznivý hmyz zlikvidovat. Jako firma provádím dezinsekci štěnic jedním zásahem a se zárukou. Kolik stojí profesionální zásah najdete na stránce ceník.

stenice-doma stenice-doma stenice-doma

Čím se léčí štípance od štěnic.

Kousnutí štěnice je nebolestivé a velmi svědí. Je důležité tyto kousnutí neškrábat z důvodu rizika zanesení infekce. Na svědivé kousance pomáhá ručník namočený ve studené vodě, případně z volně dostupných léků Fenistil. Nejúčinnější je kortikoidová mast, která je pouze na lékařský předpis. Neléčené kousance od štěnic mizí v průběhu 10 dní.

stenice-doma stenice-doma stenice-doma

Chcete mít jistotu, že vaše štípance jsou opravdu od štěnic.

Nejlepší způsob je samozdřejmě prohlídka odborníkem. Pokud ,ale chcete sledovat sami zda se u vás štěnice vyskytují, tak nejlepší způsob je pomocí monitorovacích staniček s feromony, které si u mě můžete zakoupit. Instalace těchto monitorů je velmi jednoduchá a nenáročná, takže jí zvládne úplně každý. Pokud doma štěnice skutečně máte stanička je bezpečně chytne a vy budete mít jistotu, že nevoláte deratizační firmu zbytečně.

stenice-doma stenice-doma
Insect Killer