Hubení štěnic - Štěnice s.r.o.
MENU

Zbavte se štěnic rychle a spolehlivě bez nutnosti likvidace nábytku. Garantuji rychlý příjezd, profesionální přístup, psychickou podporu a hlavně klidný nerušený spánek.

100% DISKRÉTNOST!

Ke klientům jezdím diskrétně, nepolepeným vozem. Nástroje na hubení štěnic nosím v uzavřené tašce. Pouze vy znáte důvod mé návštěvy. Pro více informací volejte:

TELEFON
601 100 141
JAK SE ŠTĚNICE ŠÍŘÍ

Pomalu to už vypadalo, že štěnice z rozvinutého světa vymizeli. Poslední dobou je však štěnic plno nejen v Americe, ale i v celé Evropě, Českou republiku nevyjímaje.
Asi hlavní příčinou opětovného rozšíření štěnic je zvýšená migrace obyvatelstva, způsobená turistikou a cestováním za prací.
Štěnice se vyskytují v hotelích, penzionech a ubytovacích zařízeních všech kategorií, stejně jako v bytech všech sociálních skupin.
Není tedy pravda, že výskyt štěnice souvisí s hygienou napadeného objektu. V podstatě se dá říci, že si můžeme štěnice přinést domů odkudkoliv. Z dovolené, služební cesty, z letadla, vlaku, tramvaje i taxíku. Štěnice vám může přinést třeba i nic netušící návštěva. Další možnost přenosu štěnice jsou bazary nábytku, antikvariáty a podobně.

ŠTĚNICE A HYGIENA

Nikoli špatnou hygienou, ale zavlečením vajíčka či brouka z místa na místo je způsobeno zamoření štěnicemi. Doměnka, že toto zamoření je způsobeno špatnou hygienou je velkým omylem. Štěnice nerozlišuje jednotlivý sociální status lidí ani čistotu jejich domova. Faktem je, že s jejich výskytem nemá čistota nic společného!!!!!!!!!!!!!! Štěnice se mohou vyskytnout v nejluxusnějších hotelech, multimilionářských vilách, stejně jako v chatrči bezdomovce. Případy zavlečení štěnic zahrnují pobyty v prostředí infiltrovaném štěnicí, návštěvy hosta, který brouka nevědomky přinese ssebou. Z toho plyne, že zamoření štěnicemi může postihnout kohokoliv, kdekoliv a nehledě na sociální status a míru osobní hygieny.

HUBENÍ ŠTĚNIC
DEZINSEKCE ŠTĚNIC
DERATIZACE ŠTĚNIC

Praha, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec, Benešov, Hradec Králové, Rakovník, Plzeň, Varnsdorf, Česká lípa, Příbram, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Ústí nad Labem, Beroun, Tábor.

TOPlist

Dezinsekce štěnic, Rusa domácího, mravenců, blech, vos a jiného hmyzu

Provádím profesionální dezinsekci štěnic, rusa domácího a dalšího škodlivého hmyzu. V bytech i celých domech, restauracích a hotelech všech kategorií. Praha a okolí.

štěnice

Dezinsekce štěnice domácí

V posledních letech je u nás dezinsekce štěnic nejčastěji prováděnou službou. Díky velké migraci lidí se u nás tento nepříjemný hmyz natolik rozšířil, že sním má zkušenost každý sedmý byt v České Republice. Patří mezi nejobtížnější a nejodolnější hmyz u nás. Živí se lidskou krví a způsobuje svědivé nepříjemné štípance. Velmi rychle se množí a díky jejich nočním útokům se nevyspíte. Zbavit se jich vlastními silami je téměř nemožné. Dezinsekce štěnice domácí se musí provádět s maximální pečlivostí a profesionálními prostředky jenom tak lze docílit jejich likvidace a vašeho klidného spánku. Pokud v bytě štěnice objevíte nebo jen nabudete podezření na nic nečekejte a obraťte se na odborníka, který u vás dezinsekci provede odborně a tohoto nepříjemného parazita vás zbaví.

rus domácí

Šváb - (Rus domácí)

Šváb obecný se u nás vyskytuje jen velmi zřídka. Nejčastěji provádíme dezinsekci Rusa domácího, který se vyskytuje v restauracích, bytech a především na ubytovnách. Přítomnost tohoto hmyzu je nebezpečná především v podobě šíření alergenů, zápachu a choroboplodných zárodků, které po sobě všude zanechává. Dezinsekce švábovitého hmyzu se provádí za pomoci postřiků případně gelových nástrah, které se aplikují v místech jejich výskytu především v kuchyni, kde mají velký přísun potravy. V případě bytového domu ošetřujeme celou stoupačku aby se zabránilo napadení ostatních bytů. Dezinsekce Rusa domácího se provádí 2x v průběhu 8 týdnů přičemž úspěšnost zásahu sledujeme za pomocí lepících pastí.

mravenec

Mravenci

Mravenců je mnoho druhů a patří mezi nejrozšířenější hmyz u nás. V bytech a domech se však nejčastěji vyskytují mravenci Farao, které poznáme podle toho, že jsou menší a zrzaví. Vyskytují se nejčastěji v teplých letních měsících a v zimě když začne topná sezona. Nevýhodou je, že díky svojí velikosti se k vám dostanou i sebemenší škvírou nejčastěji v kuchyni, nebo koupelně. Dezinsekce mravenců se provádí postřikem, nebo za pomoci gelových nástrah, které se vkládají do nástrahových staniček. Obě tyto metody jsou velmi účinné a vždy postačuje jeden dezinsekční zásah. Mravenci nejsou pro člověka nijak nebezpeční i přes to, že můžou roznášet choroboplodné zárodky. Nikdo je, ale nechce mít doma ve své kuchyni.

blecha

Blecha

Každý jistě zná větu. (To jsou blechy psí ty na člověka nejdou.) Opak je, ale pravdou. Tento krvechtiví hmyz dokáže člověka pěkně potrápit. Kousnutí od blechy není nic příjemného. Nejčastěji se vyskytují v bytech s domácími mazlíčky, ale donést si je můžete klidně i v čalouněném nábytku z bazaru. Dezinsekce blech provádím postřikem, nebo insekticidní mlhou vytvořenou strojem a vždy postačuje jeden zásah. Pokud se dezinsekce blech provádí v bytě s domácími mazlíčky je vždy nutné před samotným zásahem ošetřit samotná zvířata, pomocí pudru, šamponu, nebo obojků proti tomuto hmyzu, abychom měli jistotu, že si po provedeném zásahu nepřinesete další nechtěné nájemníky v kožichu svého miláčka.

pisivka

Pisivka

Pisivky jsou méně známým druhem hmyzu. Vyskytují se převážně v kytkách a dřevinách. Domů si je v podstatě přinesete na všem. Pisivek je mnoho druhů mi se, ale zaměříme na Pisivku se kterou se v bytech setkáváme nejčastěji. Najít je můžete na zdech, tapetách i v květináčích je velká asi jeden milimetr, má průhledné tělo a přes záda dva proužky. Není nebezpečná. Ale některým jedincům způsobuje alergické reakce a v neposlední řadě taky ošklivé kousance, které svědí. Dezinsekce Pisivky se provádí postřikem a z pravidla postačuje jeden zásah.

vosa

Vosa

Vosa je sezoní hmyz pro člověka nebezpečný zejména pro alergiky pro které je bodnutí tímto hmyzem život ohrožující. Dezinsekce Vos se provádí v ochranném obleku aerosoly s okamžitým účinkem. Nejvhodnější doba je v ranních, nebo večerních hodinách, když je většina populace v hnízdě. Dezinsekci Vos provádím ve školkách, školách, rodinných domech, garážích, půdách, ale i hůře dostupných prostorách jako jsou ventilační šachty a potrubí.

Deratizace - dezinsekce štěnic. Tel: , PO-NE NON-STOP.

Insect Killer