Hubení štěnic - Štěnice s.r.o.
MENU

Zbavte se štěnic rychle a spolehlivě bez nutnosti likvidace nábytku. Garantuji rychlý příjezd, profesionální přístup, psychickou podporu a hlavně klidný nerušený spánek.

100% DISKRÉTNOST!

Ke klientům jezdím diskrétně, nepolepeným vozem. Nástroje na hubení štěnic nosím v uzavřené tašce. Pouze vy znáte důvod mé návštěvy. Pro více informací volejte:

TELEFON
601 100 141
JAK SE ŠTĚNICE ŠÍŘÍ

Pomalu to už vypadalo, že štěnice z rozvinutého světa vymizeli. Poslední dobou je však štěnic plno nejen v Americe, ale i v celé Evropě, Českou republiku nevyjímaje.
Asi hlavní příčinou opětovného rozšíření štěnic je zvýšená migrace obyvatelstva, způsobená turistikou a cestováním za prací.
Štěnice se vyskytují v hotelích, penzionech a ubytovacích zařízeních všech kategorií, stejně jako v bytech všech sociálních skupin.
Není tedy pravda, že výskyt štěnice souvisí s hygienou napadeného objektu. V podstatě se dá říci, že si můžeme štěnice přinést domů odkudkoliv. Z dovolené, služební cesty, z letadla, vlaku, tramvaje i taxíku. Štěnice vám může přinést třeba i nic netušící návštěva. Další možnost přenosu štěnice jsou bazary nábytku, antikvariáty a podobně.

ŠTĚNICE A HYGIENA

Nikoli špatnou hygienou, ale zavlečením vajíčka či brouka z místa na místo je způsobeno zamoření štěnicemi. Doměnka, že toto zamoření je způsobeno špatnou hygienou je velkým omylem. Štěnice nerozlišuje jednotlivý sociální status lidí ani čistotu jejich domova. Faktem je, že s jejich výskytem nemá čistota nic společného!!!!!!!!!!!!!! Štěnice se mohou vyskytnout v nejluxusnějších hotelech, multimilionářských vilách, stejně jako v chatrči bezdomovce. Případy zavlečení štěnic zahrnují pobyty v prostředí infiltrovaném štěnicí, návštěvy hosta, který brouka nevědomky přinese ssebou. Z toho plyne, že zamoření štěnicemi může postihnout kohokoliv, kdekoliv a nehledě na sociální status a míru osobní hygieny.

HUBENÍ ŠTĚNIC
DEZINSEKCE ŠTĚNIC
DERATIZACE ŠTĚNIC

Praha, Kladno, Mladá Boleslav, Liberec, Benešov, Hradec Králové, Rakovník, Plzeň, Varnsdorf, Česká lípa, Příbram, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Ústí nad Labem, Beroun, Tábor.

TOPlist

Deratizace hlodavců - Hubení myší a potkanů Praha a střední Čechy.

Profesionální deratizace rychle bezpečně a se zárukou! Praha a okolí.

Provádím: Prevenční ochranou deratizaci, prevenční proti případnému výskytu potkanů a myší. Deratizaci akutní v případě přemnožení potkanů, kteří ohrožují vaše zdraví. Hubení drobných hlodavců - (myší).

Komplexní deratizace bytů i celých domů. Pokládka jedových nástrah ve sklepích a dvorech. Zabezpečení před hlodavci v potravinách a skladech. Bezpečná likvidace uhynulých hlodavců i z těžko přístupných míst jako jsou půdy, odpadní šachty a podzemní nory. Dezinfekce kontaminovaných prostor po mrtvém hlodavci, nebo jejich výkalech, včetně následného parfemování.

Deratizace za použití mechanických pastí a odchytových klecí.

Mechanická deratizace hlodavců se provádí za pomoci sklopných pružinových pastí do, kterých je umístěna návnada. A při pokusu o sežrání této návnady je potkan usmrcen pružinovým mechanismem. Případně lze deratizaci provést za pomocí odchytové klece na potkany do které tento hlodavec vleze a díky ostrým hrotům z vnitřní strany klece v ní zůstane uvězněn. Tento způsob deratizace se nejčastěji používá v bytech.

Deratizace chemická za použití jedových nástrah.

K chemické deratizaci potkanů používám několik druhu nástrahových staniček v podobě plastových boxů, které jsou uzamykatelné a dostane se do nich pouze potkan. Tyto uzamykatelné deratizační staničky jsou naprosto bezpečné i v místech přístupných veřejnosti především proto, že se k jedům nemůžou dostat děti a ni vaši domácí mazlíčci.

Jak často je potřeba provádět deratizaci.

Deratizace hlodavců se případě prevence domů provádí 2x až 3 x do roka. V potravinářských provozech postačuje deratizace 4x až 6x do roka. V případě přemnožení potkanů se deratizace provádí dle potřeby dokud ubývají jedové nástrahy. Podle toho poznáme, že došlo k úspěšnému vyhubení hlodavců a můžeme bezpečně odstranit staré staničky i se zbytky jedových nástrah.

Potkan obecný.

Potkan je masožravec, který žije v temných vlhkých prostorách jako jsou, sklepy. Nejvíce se potkani vyskytují ve městech v blízkosti odpadních vod a popelnic restaurací, které jsou často zdrojem jeho obživy. Potkan je velmi dobrý lezec i plavec, dokáže po odpadním potrubí vlézt až do vašeho bytu, kde jeho přítomnost poznáte i podle okousaného záchodového prkýnka.

Jak vypadá potkan.

Potkan je větší než krysa jeho ocas je vetší než jeho tělo. Hlavní rozdíl mezi krysou a potkanem je, že krysa je menší a bíložravec zdržující se v suchu převážně na půdách. Zatím co potkan je masožravec, který se vyskytuje ve vlhkém prostředí jako jsou sklepy, kanály, odpadní šachty, smetiště apod.

Potkan hubení a nemoci.

Potkani přenáší choroby jako je salmonela, leptospiróza, mor, listerióza a spoustu dalších. Velmi rychle dokážou zničit slkadované zboží ať už okusem ,nebo výkaly které jsou velmi nebezpečné pro naše zdraví. Deratizace těchto hlodavců je více než nutnou součástí lidského života. Potkany ve městech sice nelze nikdy vyhubit všechny. Můžeme však eliminovat jejich počet tak, aby nezpůsobovaly škody na majetku a neohrožovaly naše zdraví.

Deratizace svépomocí.

Deratizaci svépomocí zásadně nedoporučuji. Potkani jsou známí tím, že pokud se cítí ohroženi dokáží na vás bez problémů zaútočit. Potkan snadno vyskočí do výše vaší hlavy a velmi nepříjemně vás může pokousat. Kousnutí potkana je velmi nebezpečné z důvodu přenosu velkého množství choroboplodných zárodků. A v neposlední řadě jedové nástrahy na hlodavce, které jsou volně dostupné, nejsou dostatečně účinné.

Deratizace hlodavců - dezinsekce štěnic. Tel: , PO-NE NON-STOP.

Insect Killer